Velkoobchod

Zastoupení značek

Excellent tato anglická firma s pobočkou v Polsku produkuje vysoce kvalitní akrylové vany různých tvarů i velikostí, s 20 letou zárukou na bělost povrchu a sprchovací kouty. K obojímu doplňuje na objednávku hydromasáže dle Vašeho přání.Mezi další její produkty patří stavební chemie, lišty, profily a jiné instalační a stavební doplňky.

lux4home_logo[1]Indonésie je největší souostroví (18 108) na světě. Kameny se kterych jsou vyrobeny naše produkty pochází z ostrovů Bali, , Java, Sumatra, Borneo, Maluku a Sumba a Lomok a Yamenda a 97 dalších, ne obývaných lidmi. Nedotčená příroda těchto ostrovů nám nabízí pozoruhodný a malo vyskytujici se v Evropě výběr z přírodního kamene. Naši řemeslníci vybiraji kameny výjimečné kvality, které se charakterizuji nezapomenutelnou barvou, tvarem a velikostí. Tak, od roku 2006 dodávame do Polska, Německá, Švédska, Velké Británii, České republiky, Norska, Rakouska a dalších zemích naše jedinečne výrobky. Pro splneni Vašich snu a očekávání, radi nabízíme výjimečnou kvalitu, přirozenost a záruku přírodního kamene.

radaway_logo[1]

Radaway – Uznávaná značka po celé evropě, vynikající kvalita, široký výběr sprchových koutů, obrovský výběr rozměrů, odborné informace k instalaci a použití, nestandardní výrobky.